У кожної людини власний тип шкіри, який у будь-яку пору року потребує індивідуального підходу. У зимову пору року особливо коли мороз та вітер ваша шкіра стає червоною і часто обвітрюється, викликаючи при цьому подразнення та збій роботи судин. Навіть у невеликий мороз волога починає швидше випаровуватися з вашої шкіри (поверхні епітелію). А якщо, згадати про те, що в будь-якому приміщенні працює опалення, яке теж сушить шкіру, то стає абсолютно зрозуміло, що взимку потрібен особливий догляд, а саме спеціальне зволоження.

Щоб підібрати правильний догляд за шкірою взимку, необхідно визначити який тип шкіри саме у вас і виходячи з цього, користуючись нашою підказкою нижче, ви зможете підібрати ідеальний зволожуючий зимовий крем.

 

Три головних етапи

  1. Очищення. Використовуйте: очищуючі гелі, пінки, міцелярну воду, тоніки, що очищують вашу шкіру обиччя.
  2. Відлущування. Взимку цією процедурою краще не зловживати. Якщо, ви вже вирішили прибрати стару відмерлу шкіру або позбудеться чорних крапок, то використовуйте легкі пілінги, не частіше ніж один раз на два тижні. Не рекомендується використовувати агресивні скраби або кислоти, які сильно оголять ваш епідерміс.
  3. Зволоження. Цей етап найважливіший. Підберіть зволожуючий крем для шкіри обличчя, який буде ідеально підходити під ваш тип шкіри. Правильно підібраний крем захищатиме і зволожуватиме вашу шкіру в будь-яку погоду та температуру.

 

Зволоження шкіри обличчя взимку за типами шкіри

Нормальна шкіра

У звичайному режимі власники такої шкіри не особливо страждають від нестачі себуму чи зневоднення. Однак, щоб не допустити розвитку подібних проблем, потрібно звернути увагу на необхідні процедури та заходи.

Крем з легкою, повітряною текстурою та поживними властивостями стане оптимально підходящим. Його ж можна використовувати як основу під декоративний макіяж. Тяжкіші можуть пошкодити і спровокувати скачки за виробленням шкірного сала.

Зволожуючий крем для обличчя Anthony All Purpose Facial Moisturizer

 

Суха шкіра

Дерма подібного типу потребує особливого догляду не лише взимку, але й восени, влітку та на весні. Однак у холод вона страждає особливо, зважаючи на, ще більше зневоднення і різкі стрибки температури при переміщенні з приміщення на вулицю і назад. Зазвичай це загрожує розвитком подразнень, лущень і навіть мікротріщин.

Хорошим варіантом стануть препарати, які мають загоювальні властивості, наприклад - алое віра. Непогано, коли у складі є гліцерин та цераміди, а також відновлювальні компоненти рослинного походження. Агресивні суміші для очищення краще зовсім відставити убік.

Зволожуючий крем для обличчя MANCAVE Sensitive MOISTURISER

 

Зволожувальний засіб для чутливої шкіри Recipe for Men Ultra Sensitive Moisturizer

 

Жирна шкіра

Це найбільш підходящий для морозів тип шкіри, тому що дерма активно виробляє себум, який захищає від шкідливого впливу. Тому, багато хто розслаблюється і не робить нічого для того, щоб підтримати її в холодну пору року, що і є головною помилкою.

Засоби обирають такого плану, щоб вони допомогли позбутися неприємного жирного блиску, але в той же час підтримували шкіру у стабільному стані. Особливо важливо максимально зволожувати її, тому креми мають бути відповідними.

Зволожуючий матуючий крем Anthony Instant Fix Oil Control

 

Комбінована шкіра

При такому типі зазвичай, сильно жирніє Т-зона, а щоки при цьому починають лущитися. Догляд для такого типу нагадує догляд за "нормальною шкірою", проте з урахуванням особливостей. Можна придбати спеціальні препарати, зроблені таким чином, щоб покрити всі потреби епітелію.

Зволожуючий засіб для обличчя Brickell Daily Essential Face Moisturizer

 

Зволожуючий крем для обличчя MANCAVE Original MOISTURISER