Навіщо додавати крем з SPF в повсякденний догляд за обличчям?

З першими променями сонця ми згадуємо, що непогано б додати в щоденний догляд крем з SPF, але в дійсності мало хто користується захистом від сонця на регулярній основі. Найчастіше ми беремо ці засоби у відпустку, а в міському середовищі більшість чоловіків нехтує Санскріном, обмежуючись лише зволожуючим кремом. Команда MANUP пояснює, як доглядати за обличчям влітку і для чого потрібно додати крем з SPF в рутину.

Основні правила

Вибираючи засіб на самий спекотний сезон, не скупіться на показники SPF. Немає сенсу купувати крем з сонцезахисним фактором нижче 15, такі фільтри не забезпечують належного захисту навіть в зимовий період. На упаковці потрібно шукати позначку про захист від UVA-випромінювання. Вважається, що даний тип не такий небезпечний, як UVB-випромінювання, однак він також є причиною сонячних опіків і основним фактором придушення імунної системи. UVA-випромінювання присутній завжди, незалежно від пори року, промені цієї групи також можуть проникати крізь скло. З цих причин варто додати крем із захистом від UVA на полицю у ванній і користуватися ним незалежно від кількості сонячних днів в році.

Як наносити крем

Щоб Санскрін не перешкоджав звичному догляду, варто дотримуватися певної послідовності. Після вмивання використовуйте тонік, потім можна нанести зволожуючу сироватку або звичний крем для обличчя. Не варто перевантажувати обличчя щільними текстурами - флюїдами, крема-желе і гелі відмінно підійдуть для спекотного сезону. Дайте основному засобу вбратися, через 7-10 хвилин використовуйте Санскрін. Сонцезахисні фільтри зазвичай не дуже стабільні, тому кожні дві години краще оновлювати шар крему.

Одним з основних факторів передчасного старіння шкіри є сонячні промені

Якщо ви усвідомлюєте цей факт, то щоденне використання засобів з SPF може стати таким же природним, як чищення зубів. Щоб Санскрін став частиною щоденного ритуалу, необхідно поставити засіб з SPF поруч з сироваткою і денним кремом, які ви використовуєте регулярно. Щоранку після вмивання на шкіру потрібно нанести тонік, потім сироватку або крем (або і те, і інше) і в кінці засіб із захистом від сонця. Якщо така багатошаровість лякає, то можна використовувати денний крем, який вже містить SPF фактор. Наша компанія представляє багато всесвітніх брендів у яких в наявності є щоденні зволожуючі крема з SPF. Ми рекомендуємо:

 

Зволожувальний захист для обличчя від сонця SPF 15 Recipe for Men SPF 15 Facial Moisturizer

 

 

Денний крем Anthony Day Cream SPF 30

 

 

Зволожуючий крем для обличчя MANCAVE SPF 20 Protective MOISTURISER