Якщо ви захоплені грою по догляду за шкірою, можливо, ви вже знаєте, що алкоголь - головна заборона для чистої і сяючої шкіри, особливо в великих кількостях. Чому? Він зневоднює, викликає застійні явища і з часом може викликати сильне почервоніння і роздратування.

Оскільки ці побоювання носять кумулятивний характер, ви можете навіть не усвідомлювати, що ваша шкіра буде дратуватися, поки не впораєтеся з серйозними симптомами.

Проте, не всі спирти діють однаково, і деякі напої або різновиду алкоголю набагато гірше для вашої шкіри, ніж інші. Ось наша «дюжина брудних напоїв» і те, що робить їх шкідливими для вашої шкіри.

 

АЛКОГОЛЬ ВИКЛИКАЄ:

  • Запалення, супутнє почервоніння, лопнувші капіляри.
  • Зневоднення, стянутость, лущення і тупість.
  • Скачки інсуліну, які можуть викликати запалення і висипання прищів.
  • Підвищений рівень гормонів стресу, які посилюють запалення і вугри.
  • Коротше кажучи, він може залишити вас почервонілим, сухим і потрісканим - а цього в значній мірі потребує уникати весь ваш рутинний догляд за шкірою.

 

 

10 кращих алкогольних напоїв, від гірших до кращих для вашої шкіри

 

10. Коктейлі

Мохіто, Маргарита, джек і кока-кола, горілка - всі вони настільки шкідливі, наскільки це можливо для вашої шкіри. По-перше, в них багато цукру, який може викликати системне запалення, зморшки, різке запалення і прищі.

Вони також містять надмірну кількість вуглеводів, а такі напої, як Маргарита, багаті натрієм.

Що в підсумку !? Збільшення ваги, набряклість і довгострокові ефекти старіння. Глибока проблема.

9. Червоне вино

Ви можете подумати, що червоне вино з усіма його антиоксидантами і корисними для серця властивостями буде вище в списку. Але це дуже погані новини. Чому? Червоне вино - це:

 

  1. Судинорозширювальний засіб, тобто відкриває кровоносні судини і призводить до посилення почервоніння шкіри.
  2. Тригер викиду гістаміну - речовини, що викликає алергічні реакції. Що в підсумку !? Ще почервоніння. Знову запалення. Більше прищів. Це особливо погано, якщо ви схильні до екземи або розацеа.
  3. Містить сульфіти, які викликають роздратування шкіри.

8. Біле вино

Хоча воно не так погане, як червоне вино, біле вино все ж шкідливо для вашої шкіри. По-перше, в ньому багато цукру, що призводить до запалення і більш широкому старіння клітин. Він також насичен сульфітами. Вони підсилюють його смак, але викликають почервоніння і роздратування. І в ньому немає ресвератрола або антиоксидантів, які ви можете знайти в червоному вині, - інакше кажучи: ніяких викупних якостей.

7. Шпріцери

Консервовані коктейлі або газовані напої - не найгірше, якщо в них немає цукру. Головне - шукати прозорий лікер з якомога меншою кількістю добавок або доданих цукрів.

Якщо ви зробите це самостійно, ви зможете контролювати інгредієнти. Але якщо ви купуєте консервований напій, перевірте інгредієнти перед покупкою.

6. Темний лікер

Чистий лікер завжди буде краще змішаних напоїв, тому що в ньому мало цукру або добавок. Проте, темні спиртні напої, такі як ром, віскі і темна текіла, трохи гірше для вас, ніж їх прозорі аналоги. Чому?

Ці Щолокі містять конгенери, хімічні речовини, які або зустрічаються в природі, або додаються в процесі старіння. Вони можуть сприяти появі ранніх ознак старіння і погіршення похмілля (ось чому емпіричне правило - дотримуватися більш чистих напоїв).

5. Желе-шоти

Здивовані, побачивши їх так високо в списку? Чистий і дистильований спирт не так вже й шкідливий для вашої шкіри, а желатин містить корисні для шкіри мінерали, білок і колаген. Так що ці маленькі хлопці можуть дійсно принести користь вашій шкірі, особливо в помірних кількостях.

4. Пиво

Це може стати несподіванкою. Незважаючи на те, що в ньому багато вуглеводів, пиво багате антиоксидантами та іншими антивіковими сполуками. Більш того, дріжджі і хміль в пиві справді заспокоюють шкіру і знімають набряклість.

Просто постарайтеся не пити занадто багато - це все одно призведе до сильного здуття живота.

2 + 3 місце (це нічия). Джин і горілка

Чисті спиртні напої, такі як джин і горілка, не містять цих набридливих родичів, а це значить, що вони з меншою ймовірністю викличуть похмілля. Крім того, у них немає інших звичайних підозрюваних, таких як цукор або сіль. Коротше кажучи, ваше тіло, швидше за все, швидко їх засвоїть, і ви не побачите дуже багато негативних наслідків.

1. Текіла

Одна текіла, дві текіли, три текіли ... краще шкіра?

У текілі набагато менше цукру, ніж в більшості інших спиртних напоїв, що означає менше прищів, запалень і більш широке пошкодження клітин шкіри після довгої ночі пиття. Крім того, це єдиний лікер в списку, який також може принести користь для здоров'я, в тому числі знизити рівень цукру в крові і зменшити здуття живота.

Тільки не додавайте сіль (і вибирайте більш чисті сорти).