Вам здається, що кожна процедура по догляду за шкірою вимагає від вас купувати сотні продуктів, кожен з яких претендує на щось дивовижне. Ці продукти можуть стояти цілий статок, а можуть коштувати не дорого. Ми тут, щоб допомогти вам розібратися, що догляд за шкірою не повинен бути напруженим і дорогим. Ми впевнені, що це повинно бути досить просто і зрозуміло. Для чоловіків, які хочуть добре ставитися до своєї шкіри, але не хочуть витрачати цілий статок, у нас є відмінне рішення для вас. Рішення це полягає в тому, що ви можете бути мінімалістом зі своїми продуктами для догляду і мати керований режим догляду за шкірою з трьома простими кроками.

1. ПОЧНІТЬ З ЩОДЕННОГО ЧИЩЕННЯ ШКІРИ

Чи працюєте ви в корпоративному офісі, вдома або маєте більше практичну роботу, це не важливо. Важливим є те, що побачивши б кількість бруду, масла які накопичуються на вашому обличчі, вас би просто шокувало. Це неминуче і не залежить від того, в якій обстановці ви працюєте. Вдома чи в офісі. Вихід з цього один, важливо очищати шкіру кожен день. Очищення - його потрібно виконувати не тільки в вихідний день, а кожен день. Робіть це один раз вранці і один раз перед сном. Правильне очищуючий засіб запобіжить появі прищів, додасть блиск вашій шкірі і очистить пори. Це закладає фундамент для подальшого розвитку. Отже, перш ніж використовувати будь-які інші продукти на вашій шкірі - спочатку очистіть шкіру! Ми рекомендуємо глибоко очищають гелі для щоденного очищення "BRICKELL" Face Wash, "Hanz de Fuko" Gental WASH, "MANCAVE" Sensetive FACE WASH. Ці гелі для глибокого очищення відмінно підходять для всіх типів шкіри. Вони підвищують рівень антиоксидантів, видаляють бруд, масло і забруднення з вашої шкіри після довгого дня.

2. ІНВЕСТУЙТЕ В ЯКІСНИЙ КРЕМ НАВКОЛО ОЧЕЙ

Більшість чоловіків проводить третину свого дня перед екраном. Це дуже напружує очі! З меншою кількістю сну і великою кількістю екранного часу темні кола під очима і набряклість стають зростаючою проблемою. Один з найпростіших способів виглядати менш втомленим і більш молодим - Крем для очей. У міру того, як ви старієте, ваша шкіра теж. Це стає помітно з віком. Запобігти зморшкам, набряклість і темні кола, можна за допомогою омолоджуючого крему для очей. Він досить маленький, щоб його можна було покласти в спортивну сумку і взяти з собою. Він легко наноситься щоранку і ніч під ваші очі. Наша рекомендація - інтенсивні крема для очей "BRICKELL" EYE BALM або "Anthony" High Performance Continuos Moisture Eye Cream. Ідеально підходять для всіх типів шкіри, активно підтягують і зміцнюють шкіру навколо очей і зменшують зморшки.

3. ЗВОЛОЖЕННЯ ЩОРАНКУ І В НОЧІ

Як тільки ви глибоко очистите свою шкіру, пора зволожити і захистити ваше обличчя. Зволожувачі діють як щит, який захищає від бруду, масла і токсинів. Цей крок легко пропустити, особливо якщо ви відчуваєте, що живете в теплому кліматі. Однак, незалежно від того, чи перебуваєте ви в теплому, холодному, сухому або вітряну кліматі, ваша шкіра піддається впливу забруднюючих факторів і сонячного ультрафіолету. Правильний зволожувач буде діяти як бар'єр проти цих факторів. Він буде захищати вас і відновлювати вашу шкіру. Ми рекомендуємо щоденні засоби "BRICKELL" Face Moisturizer, "Anthony" All Purpose Facial Moisturizer, "MANCAVE" Original MOISTURISER. Зволожуючі креми забезпечують шкіру вітамінами та поживними речовинами, необхідними для відновлення сухої шкіри обличчя, свербіння і опіків від грубої бритви. Наносите невелику кількість крему вранці і перед сном, щоб максимізувати користь. Вони прості, натуральні і поживні.