Зовсім не давно наша команда Man UP представела новий бренд на українському ринку Blind Barber. Ми перші і єдині хто представляє цей бренд в Україні. Для вас наших клієнтів і читачів цей бренд зовсім новий і незвіданий. Ця стаття дозволить вам познайомитись на багато ближче з цим брендом і зрозуміти звідки починається його історія і в чому він крутий. 

 

У 2010 році в Іст-Вілідж була відкрита перша перукарня Blind Barber на 2 крісла. Ідея була проста: поєднувати сучасний стиль, тенденції. Вони запросили всіх друзів Blind Barber  щоб вони могли підстригтися, випити і добре провести час поспілкувавшися у колі різних людей.

 

 

Вже через 10 років барбершопи Blind Barber були відкриті в Лос-Анджелесі, Чикаго, Майамі, Філадельфії і багатьох інших містах. У всіх барбершопах Blind Bаrber продається косметика власного виробництва Blind Barber.  

В середині барбершопу Blind Barber є бар в якому можно гарно провести час і навіть завітати на вечірню тусовку.

                                                                                 

Blind Barber був названий однією з провідних перукарень США і світу журналами Travel + Leisure і Maxim, в той час як косметична продукція Blind Barber нагороджена призами журналів Allure, Men's Health, і навіть дизайн упаковки отримав приз журналу Wallpaper.

У 2020 році Blind Barber входить в ТОП-10 найкращіх барбершопів світу.

 

В лінійці продуктів Blind Barber достатньо продуктів щоб задовольнити ваші потреби.

На данний момент в нашому магазині представлено 11 продуктів, але це ще не все. З часом вона буде ще більше! 

 

До речі.... Глина для стилізації волосся Blind Barber Bryce Harper Hair Clay була названа на честь  Американського бейсболіста Брюса Харпера ( Bryce Harper). Він був п'ятикратним переможцем в матчі всіх зірок і наймолодшим MVP в історії бейсболу. 

Можна сміливо сказати що продукція Blind Barber зоряна!