Чоловічі зачіски приходять і йдуть, але деякі ніколи не виходять з моди. Такі зачіски носили в п'ятидесяті такі знаменитості як Елвіс Преслі, а зараз гуру стилем є Девід Бекхем. Їх об'єднує з Елвісом одне, що у них був бездоганний стиль і що вони обидва любили носити зачіску в стилі Помпадур. Якраз про нього ми сьогодні і поговоримо, а якщо точніше як зробити помпадур в домашніх умовах.
Для Девіда Бекхема один з його найбільш класичних повторюваних поглядів - це помпадур. З заданою структурою в підставі, підйомом і гучністю спереду і гладкою задньою частиною, помпадур може працювати в будь-якому стилі - сміливий і бурхливий, лихий і стильний. Ви самі вирішуєте, як ви хочете його носити.

 

ЩО ТОБІ ЗНАДОБИТЬСЯ:

1.Гладка задня частина голови або коротко підстрижена
2. Шампунь для голови
3. Стайлінговий гель для волосся сильної фіксації
4. Помада для волосся

ЯК СТВОРИТИ POMPADOUR В 4 КРОКИ:

1. Почніть з вологого волосся

Вологе і чисте волосся! Починаючи з вологого волосся, продукти будуть поглинати і впливати на фолікули. Щоб виглядати як помпа, яка потребує невеликої кількості продукту, важливо почати з чистого волосся. Якщо ви хочете збільшити природний обсяг, спробуйте наш щоденний шампунь "HANZ DE FUKO" Natural Shampoo. За допомогою натуральних ущільнюючих компонентів він допоможе надати волоссю густоту, що зробить їх ідеальними для укладок і великого обсягу.

2. ВИКОРИСТОВУВАЙТЕ СТАЙЛІНГОВИЙ ГЕЛЬ ДО САМИХ КОРЕНІВ

Наш гель для укладання волосся "American Crew" Firm Hold Styling Gel ідеально підходить для додання сміливих зачісок протягом всього дня. Почніть з втирання великої кількості гелю між долонями. Використовуючи кінчики пальців, нанесіть гель на корені, починаючи ззаду і просуваючись вперед, витягаючи волосся вгору і назад. Використання гелю тільки в корені дасть вам необхідну фіксацію, дозволяючи волоссю бути досить працездатними на маківці, щоб персоналізувати їх за допомогою більш універсального продукту, такого як помада. Ви відчуєте, як гель починає утримувати ваше волосся на місці, коли вони починають набувати форми.

3.Використовуйте гребінь, щоб підняти волосся і надати форму

Хороший гребінь - кращий друг людини. Використовуйте свій улюблений гребінь, щоб підняти і надати форму. Зверніть увагу, що направляти гребінь потрібно спереду назад, піднімаючись і повертаючись назад в класичну форму помпадура.
MEN UP Порада: використання фена для сушіння спереду допоможе зафіксувати гель на місці і зберегти вашу форму.

4.Використовуй помаду для волосся

Тепер, коли у вас є структура, яка вам потрібна, прийшов час налаштувати верх. Тут ви дійсно можете зробити помпу самостійно, від класичної гладкої помпи 50-х років до більш міцної сучасної помпи. Помада середньої жорсткості дозволить досить універсально надати помпі будь-яку форму, яку ви побажаєте без того, щоб верхня частина вашого волосся не стала сухою або хрусткою. Ми рекомендуємо наш продукт для укладання "HANZ DE FUKO" Modify Pomade.

І ось, панове! З правильними продуктами і невеликой любов'ю, в домашніх умовах ви можете досягти карколомного результату який був у Елвіса Преслі і який носить зараз Девід Бекхем.