Для якої шкіри і як користуватися міцелярною водою? 

Унікальність міцелярної води в тому, що вона з видаляє забруднення дуже ефективно, але при цьому дбайливо і ніжно. Цей засіб підходить усім, навіть у кого чутлива і ніжна шкіра.


- ЩО ТАКЕ МІЦЕЛЛЯРНА ВОДА? 

Міцелярна вода - це засіб для шкіри зі спеціальними частинками - міцелами, які усувають забруднення м'яко, зі збереженням гідроліпідного балансу. Це розумний компроміс між надто густою текстурою косметичного молочка, яке закупорює пори, та гелем для вмивання, який може підсушувати та дратувати епідерміс.

 

- МІЦЕЛЯРНА ВОДА ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ 

Ми всі звикли, що міцелярна вода тільки для жінок, тому що жіноча половина за допомогою міцелярної води знімає макіяж. Але це не зовсім правильна відповідь. Цей засіб ідеально підходить і для чоловіків, і для жінок однаково. Міцелярна вода не тільки знімає макіяж жіночій половині, але й чудово справляється з зайвим шкірним жиром та брудом, який накопичився на шкірі обличчя.

 

КОЛИ І ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ЗАСТОСУВАТИ МІЦЕЛЛЯРНУ ВОДУ:

☀️Вранці використовуйте її для очищення замість води з-під крана — так ви м'яко і ніжно розбудите шкіру і додайте їй тонус. Після цього можна наносити звичайний ранковий крем.

🌙Увечері, перш ніж перейти до догляду, хоч би як ви втомилися і хотіли спати, треба обов'язково очистити обличчя. Якщо цього не зробити, пори закупоряться - і, як наслідок, з'являться прищі, чорні крапки та почервоніння. Це засіб добре тим, що вмиватися їм легко і просто, до того ж, якою б чутливою була ваша шкіра, воно не завдасть їй шкоди.

 

У нашому інтернет магазині ви знайдете високоякісну міцелярну воду, яка радуватиме вас і важу шкіру. 

Ми рекомендуємо міцелярну воду Британської компанії MANCAVE та Американського елітного бренду Anthony:

 

Міцелярна вода MANCAVE Micellar CLEANSING WATER

 

Очищуюча міцелярна вода Anthony Kind Cleansing Water