Кондиціонер для волосся — це засіб для догляду, який застосовується відразу після шампуню і за пару хвилин робить волосся слухняним, шовковистим і м'яким на дотик. Волосся стає візуально більш  доглянутим і легше піддається укладанню.

 

Навіщо потрібен кондиціонер для волосся?

Майже кожен чоловік може замислитися і сказати сам собі - навіщо мені потрібен кондиціонер для волосся? Я що дівчинка, щоб користуватися купою не зрозумілих засобів. Намилив голову

шампунем і мені цього вистачить... Тим більше у моєму шампуні вже є кондиціонер для волосся.

Насправді, це не так. Ми погоджені з тим, що сучасні шампуні мають доглядаючи властивості: зволожують, живлять, надають блиску. Але все ж таки їх основне завдання — очищати шкіру голови, а безпосередньо догляд за волоссям під час миття забезпечує саме кондиціонер. Справа в тому, що активні миючі речовини у складі шампуню створюють лужне середовище і злегка піднімають кутикулу волосся, що може призвести до зневоднення, сплутаності, жорсткості, ламкості пасм, а також до лупи та раннього випадіння волосся.

А уявіть ситуацію, коли мужик миє голову звичайним милом або гелем для душу і каже - це нормально (пінитися і для мене це ок).

РЕЗУЛЬТАТ ЦЬОГО: Волосся сильно пошкоджується, висушується і потім ви рано лисієте.

 

Основні завдання кондиціонера:

- зімкнути лусочки кутикули,

- відновити pH на поверхні волосся,

- зволожити та наситити волосся корисними речовинами.

 

Програми-мінімум достатньо, щоб пом'якшити та розгладити волосся. Але кондиціонер здатний на більше — багато залежить від конкретної формули обраного засобу.

 

Як правило, кондиціонери входять до складу косметичних ліній, адресованих волоссю різних типів та потреб. Загалом кондиціонери можна поділити на три великі групи.

 

  • Зволожуючі - містять у складі компоненти, що притягують та утримують вологу. За рахунок інтенсивного зволоження волосся в прямому сенсі збільшується в діаметрі, виглядає більш гладким і об'ємним.
  • Поживні (натуральні) - склад збагачується маслами та їх похідними для пом'якшення, захисту, надання блиску та гладкості сухому волоссю.
  • Відновлюючі - як правило, зустрічаються в гаммах для пошкодженого волосся, "ремонтуючи" його за допомогою структурних компонентів: кератину, протеїнів, амінокислот.

 

Як обрати і купити кондиціонер для волосся?

Ми з'ясували, що таке кондиціонер для волосся, і маємо загальне уявлення про те, як він працює. Щоб купити відповідний засіб, насамперед оцініть стан вашого волосся, (може у вас з'явилася лупа через погану воду або через те, що волосся стало дуже сухим, причин і проблем багато) а потім вивчіть асортимент і прислухайтеся до рекомендацій виробника. Чому б не розпочати прямо зараз? Вибирайте саме те, що на вашу думку або думку вашого перукаря не вистачає вашому волоссю. У нашому магазині ви знайдете найкращі світові кондиціонери для волосся.

 

Натуральний кондиціонер для волосся Hanz de Fuko NATURAL CONDITIONER

Робить волосся густим і сильним. Відрізняється від інших засобів для кондиціонування волосся тим, що містить зволожуючий настій рідкісних, захисних трав і рослинних засобів, які допомагають захистити шкіру голови від подразнення і лущення.

 

Кондиціонер для волосся Blind Barber Lemongrass Tea Conditioner

Цей щоденний кондиціонер для волосся з лемонграссовим чаєм додасть вашому волоссю невагомість і сяйво, а також за жопомогою нього можна запобігти сплутуванню. Тонізує шкіру голови і надає життєву силу, регулює лупу і уповільнює випадання волосся. Наповнює волосся необхідними поживними речовинами і маслами.

 

Відновлювальний кондиціонер для волосся Brickell Revitalizing Hair & Scalp Conditioner

Це відновлюючий кондициіонер який живить волосся, надає їм блиск, вологу і еластичність. Натуральні масла в цьому чоловічому кондиціонері заспокоюють шкіру голови, сприяючи зростанню волосся, в той час як алое і масло авокадо наповнюють клітини волосся вологою.

 

Кондиціонер для волосся MANCAVE Caffeine CONDITIONER

Призначений для лікування і зміцнення волосся, щоб вони виглядали якнайкраще. Кондиціонер допомагає стимулювати здоровий ріст волосся, одночасно покращуючи зовнішній вигляд волосся і шкіри голови. Зволожуючі засоби в кондиціонері допомагають лікувати злегка сухе або пошкоджене волосся, В складі є кофеїн який допомагає згладити волосся і зміцнити корінь, щоб сприяти здоровому росту волосся.