Через холоди, постійного миття та незвично частого використання антисептиків (у яких багато спирту) шкіра рук стає сухою та тріскається. Пам'ятаєте, як у дитинстві ви в мороз гуляли і грали в сніжки без рукавичок і потім шкіра була почервоніла і суха? Ось такий стрес ваші руки випробували знову.

Необхідність санітарної гігієни ми підтримуємо та пропонуємо вам список SOS-засобів, які доступні на нашому сайті.

 

Крем для рук Anthony Hand Cream

Легкий крем для рук допомагає виліковувати і заспокоїти сухі, потріскані руки, зменшуючи жорсткі мозолі і загоюючи непривабливі кутикули.
АНА допомагають вирівнювати тон шкіри і зменшують зморшки. Гліцерин, PCA натрію і кокосове масло зволожують руки, в той час як пшеничний протеїн підтягує, а аква-кактін відновлює суху, зневоднену шкіру.

 

Крем для рук Brickell Maximum Strength Men's Hand Cream

Крем для рук для чоловіків - це нежирний бальзам, який швидко всмоктується, та в якому використовується потужна формула для захисту шкіри і відновлення потрісканих і сухих рук.

Він на 99% натуральний, 80% органічний

 

Зволожуючий крем для рук Blind Barber Lemongrass Tea Hand Moisturizer

Зволожуючий засіб для рук Blind Barber Hand Moisturizer було науково збалансовано, щоб забезпечити багате зволоження з матовим фінішем для стомлених працею рук.

 

Крем для рук з лимоном і дубом MANCAVE LEMON & OAK HAND CREAM

Подбайте про свої руки! Наша безпечна для шкіри натуральна формула буде живити та зволожувати ваши руки після миття, з тонким ароматом та нежирним відчуттям.

  • Підходить для веганів.
  • Без парабенів, нафтохімічних продуктів чи сульфатів

Багатий дерев'яний аромат із вершковими акордами.