Способи оплати

MANUP піклується про кожного з вас, пропонуючи різні способи оплати під час замовлення та в момент його отримання. Завдяки такому різноманіттю ви можете бути впевнені в безпечності онлайн-шопінгу. Обирайте найзручніший спосіб оплати та заощаджуйте свій час!

1. Оплата готівкою або карткою при отриманні на поштових відділеннях і пунктах видачі посилок

При отриманні посилки на відділеннях Нової Пошти ви можете розплатитися як готівкою так і платіжною карткою. Якщо сумма вашого замовлення понад 1000 грн., то ви сплачуєте суму замовлення без прихованих платежів, комісій та послуг транспортних компаній. При сумі замовлення до 1000 грн комісія транспортної компанії сплачується згідно транспортної накладної (Нова Пошта: післяоплата 20 грн. + 2% від суми переказу). 

2. Онлайн-оплата кредитною карткою за допомогою платіжного сервісу WayForPay

Оберіть метод платежу "Онлайн-оплата банківською карткою (WayForPay)" та введіть свої дані (телефон та email). Введіть платіжні дані картки для здійснення платежу. Перевірте, що всі дані вказані вірно (П.І.Б. власника латинськими літерами (англійський алфавіт)).  Після введення натисніть "Оплатити".

Способи доставки

1. Нова пошта

При сумі замовлення до 1000 грн доставка коштує всього 80 грн, при сумі замовлення понад 1000 грн - доставка безкоштовна!

Строк доставки Вашого відправлення компанією «Нова пошта» до пункту призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. Замовлення, що оформлені до 14:00, ми передаємо в той же день компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 14:00 - ми передаємо компанії "Нова Пошта" на наступний день.Після цього перевізник сповістить Вас про точні строки та час прибуття товару до пункту призначення.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що замовлення зберігається в відділенні «Нова пошта» не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад!

Ми доставляємо замовлення в будь-яку точку України до зазначеного відділення в вашому місті. Адреси представництв «Нова пошта» можна дізнатися тут www.novaposhta.ua/timetable.

2. Адресна доставка по Україні

При сумі замовлення до 1000 грн доставка коштує всього 100 грн, при сумі замовлення понад 1000 грн - доставка безкоштовна!

Строк адресної доставки Вашого відправлення компанією «Нова пошта» до пункту призначення зазвичай становить не більше 4-х робочих днів. Замовлення, що оформлені до 14:00, ми передаємо в той же день компанії «Нова пошта» для здійснення адресної доставки. Замовлення, оформлені після 14:00 - ми передаємо компанії "Нова Пошта" на наступний день. Після цього перевізник сповістить Вас про точні строки та час прибуття товару до Одержувача.

Кур'єр "Нова Пошта" телефонує до Одержувача за 30-60 хвилин до прибуття за адресою, вказаною в експрес-накладній. Доставка за адресою здійснюється до 21:00 у будні дні та у вихідні дні за спеціальним графіком. Графік роботи адресної доставки тут.