Привіт читачеві! Ми впевнені що перше питання який приходить вам в голову при бажанні купити масло усьми - Хочу купити але не впевнений що масло правда буде працювати і у мене з'явиться шикарне волосся або рослинність де вона пропала.

І це цілком нормально. Ми прекрасно розуміємо, що ви напевно вже перепробували купу засобів і вони не спрацювали. З цього рівень вашої довіри до чогось нового максимально мінімальний, якщо тільки масло Усьми вам не порадили друзі, які отримали відмінний результат. Давайте ми вас познайомимо ближче з цією диво Олією проти облисіння, випадання волосся, зміцнення і багато іншого.

Батьківщиною усьми (Вайди фарбувальної) вважається Бангладеш, а так само територія сучасного Південного Китаю. Спочатку Усьма застосовувалася, як лікарська рослина, що використовується китайської народною медициною. Завдяки своїм цілющим властивостям Усьма поширилася по інших територіях і їй знайшли ще застосування, таке як барвник синього кольору (Індиго). Через якийсь час її почали використовувати в косметичних цілях. Усьма стала користуватися популярністю на Сході. Свіжовичавлений сік рослини втирали в брови і  вії для збільшення їх густоти і забарвлення в темний колір, а так само в волосся для їх зміцнення і запобігання випаданню. Взимку використовували масло з насіння і настої (мацерат) на листках. З використанням Усьми в східних країнах, і важливості її застосування в житті жінки, було пов'язано багато таємниць. Усьма озвучується як рідкісне, майже містичне і зникаюча рослина, а також культивується ідея про те, що в Європейських країнах Усьма не росте і це повний міф!

 

МІФ перший: усьма (Вайда фарбувальна) росте тільки в Сирії і Середньої Азії.

Це неправда, вас вводять в оману!

Усьма росте на Кавказі (Вірменія), в Лівані, Литві, Туреччині, Казахстані, Китаї, в багатьох країнах Європи, в Північній Африці (північ Алжиру, Марокко) і навіть в Росії.

Різниця буде лише в властивості - чим більше жаркий клімат, тим більше барвника в листі і тим вище його якість.

Справжнє масло усьми отримують тільки методом холодного віджиму не як не прямого. Наше масло MANUP Indigo саме вироблено методом холодного віджиму.

 

МІФ другий: масло листя усьми отримують методом прямого віджиму листя і центрифугуванням.

Масло листя усьми неможливо отримати методом прямого віджиму так як усьма-ні олійна рослина!

Ви де-небудь бачили масло капусти або кропиви прямого віджиму? Звичайно, ні

Прямим віджиманням отримують масло з горіхів, цитрусових, плодів, але не листя усьми, кропиви і їм подібних рослин.

Виробники, які стверджують подібне, обманюють вас.

З листя усьми можна отримати масляний екстракт.

Ще більш хитрощами є те, що деякі виробники пропонують масло листя усьми декількох видів і з різними цінами-у вигляді мацерата і у вигляді нібито чистого масла листя усьми.

Таким чином, покупець вводить громадськість в оману, так як починає думати, що є мацерат усьми, а є якесь інше чисте масло усьми, отримане іншим способом (наприклад, цетріфугірованіем).

 

Масло усьми можна сміливо наносити на вії, на брови. Це масло не викликає алергічної реакції.

 

МІФ третій: Масло усьми повинно викликати печіння, подразнення і сльозотечу: це нібито "ознака якості масла"

Масло насіння руколи дійсно викликає сильне печіння, сльозотечу, печу шкіри, подразнення очей, тому що містить до 30% гірчичного масла. Його ні в якому разі не можна наносити на вії!

АЛЕ масло насіння вайди фарбувальної не викликає печіння, так як має зовсім інший склад!

Насіння вайди фарбувальної містять жирну олію, в якому виявлені такі кислоти як олеїнова, арахінова, лінолева, пальмітинова, ерукова, стеаринова та інші. Воно схоже на лляне масло і не повинно викликати сильного відчуття печіння!

Найчастіше самі продавці не знають правду про властивості та склад масла насіння вайди і під його виглядом продають олію насіння руколи і переконують всіх, що відчуття печіння це ознака якості та оригінальності масла насіння вайди.

 

З виробництвом і як вибрати масло ми думаємо ви розібралися. Тепер ми впевнені що ви будете захищені від підробок, так як вже розбираєтеся після прочитання сказаного вище. Ми пропонуємо вам подивитися результати використання масла усьми нашими клієнтами в MANUP.

 

Перший відгук від клієнтки Юлії з Києва.

Результ вона нам не прислала, але можна побачити позитивний результат з її листування з нашим директором.

Це Наталя і Марія. Результати на фото були досягнуті за 1.5 - 2 місяці місяці використання.

Познайомимо вас з результатом Едуарда. Він як і багато чоловіків страждають облисінням. Він домстугнув результату за 3,5 місяці.

А це Mike. Він залишився мега задоволенним результатом. Так як він вже давно забув що таке волосся. Результат отриманий за 4 місяці.

 

Клієнтки які у нас його купували наносили масло на брови і вії. Ось їх результат.

 

Висновок який: масло усьми підходить як чоловікам так і жінкам. Нанесіть його на бороду, вії, брови, волосся на голові і ви отримаєте результат.

Ми з нашою командою рекомендуємо вам наше масло усьми MANUP Indigo. Воно якісне, так як отримано методом холодного віджиму, а головне воно сертифіковане. Результати на фото вище вражають.

Для більш детального ознайомлення з нашим маслом переходьте за посиланням: https://manup.com.ua/usma-oil-manup-indigo/