Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Hanz de Fuko

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Hanz de Fuko прагне забезпечити іміджевую людину здоровими, високоякісними рішеннями по догляду за волоссям. Ми розуміємо, що чоловікам подобаються прості речі - добре виглядати і чудово себе почувати, не витрачаючи на це багато часу. Наша місія полягає в тому, щоб розширити і поліпшити вибір засобів для волосся, доступних в даний час для чоловіків, і забезпечити, щоб кожна покупка була стильною.

Hanz de Fuko продовжує бути новатором в індустрії моди і краси, працюючи пліч-о-пліч з салонами, перукарями і їх клієнтами, пропонуючи інноваційні продукти і безперервне навчання, щоб допомогти задовольнити постійно мінливі потреби чоловіків в дизайні і догляді по всьому світу.

Hanz de Fuko народився в самому серці Сан-Франциско в лютому 2009 року. Засновники Девід Альфонсо і Крістофер Зента були творчими ренегатами, які прагнули кинути виклик статус-кво. Друзі дитинства були сповнені рішучості розвивати креативність та індивідуальність в індустрії, яка швидко стає занадто корпоративної.

Ідея полягала в тому, щоб створити дивовижні, єдині в своєму роді засоби по догляду за волоссям, які також послужать прекрасним свідченням для художника у всіх нас. Йшлося про те, щоб повеселитися, жити з метою і залишатися вірним собі - завжди дивитися на речі поза їх загальної корисності і подивитися, чи можуть вони бути перероблені, переізобретени або перевизначені.

Бренд Hanz de Fuko є символічним вираженням цієї простої ідеології.
«Оригінальні формулювання для єдиної в своєму роді людини»

Розгорнути
Вгору