Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Piel Cosmetics

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

П’єль Косметикс – професійний бренд з дієвими формулами для тих, хто приймає виклик ставати краще день у день! Для тих, хто хоче насолоджуватися станом своєї шкіри або захоплювати своїх клієнтів відмінним результатом від процедур. Для тих, кому важливо вибирати косметику без зайвих зусиль, по-справжньому бачити і відчувати результат. Для тих, хто хоче отримувати більше, ніж просто косметичні засоби — турботу, досвід, допомогу професіоналів.

Формули без прикрас

П’єль Косметикс - про чистий результат від активних компонентів, а також їх розумного поєднання. Адже в засобах П’єль Косметикс ефективні компоненти поєднані в розумних формулах так, щоб разом виконувати свою задачу ідеально.

Технології найвищого рівня

Сучасний світ вимагає безкомпромісного ставлення до якості. Тому фабрика, що забезпечує виробництво продукції бренду П’єль Косметикс, володіє сертифікатом GMP, що говорить про її повну відповідність європейським стандартам!

Відкритість, ефективність, доведеність

Ми вважаємо, що ви звикли довіряти не просто словам, і тому ви знайдете повні формули засобів, і зможете ознайомитися з вичерпною інформацією щодо доведених властивостей дієвих інгредієнтів.

Досягнення світових лідерів, наука, практика

Для досягнення помітного та відчутного результату ми використовуємо сучасні активні компоненти створені світовими лідерами галузі. Ефективність кожного з них підтверджена глибокими науковими дослідженнями.

Концентрація

Безумовно важливим для ефективності препаратів є і висока концентрація активних компонентів, притаманна кожному продукту. Що видно також з розташування активних компонентів у формулах продуктів.

Відповідальність і безпека

Ми беремо відповідальність за безпеку вашої шкіри, тому виключаємо можливість використання шкідливих і непотрібних компонентів в формулах наших препаратів. Не містить: парабенів, SLES, SLS, формальдегідів, барвників.

Формули створені спеціально для вас

Адже ми розробляємо наші препарати враховуючи особливості клімату і специфіку шкіри жителів нашої географічної зони. Тому текстури засобів будуть максимально комфортними. А в асортименті ви завжди знайдете те, що необхідно саме вам!

Розгорнути
Вгору