Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

American Crew

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

American Crew - більше, ніж просто ще один постачальник косметичних продуктів. Цей бренд став віхою в історії засобів по догляду за зовнішністю, призначених для чоловіків. Це лідер серед професійних брендів, створених спеціально для чоловіків і стилістів, яким вони довіряють.

Історія марки American Crew почалася в 1994 році, коли перукар, стиліст і педагог Девід Раккулья зробив революцію в салонному бізнесі.
Його не влаштовував рівень підтримки перукарських послуг для чоловіків в професійних салонах, і він вирішив, що ситуацію потрібно змінити. Девід створив бренд American Crew, метою якого є залучення чоловіків в салони краси, надання їм високоякісних послуг та знайомство з продуктами, які допоможуть їм ще раз переконатися в тому, що означає виглядати і відчувати себе справжнім чоловіком. У American Crew сформувалося коло відданих послідовників, розумних і захоплених своєю справою професіоналів. Це партнерство American Crew з професійними стилістами вже принесло вражаючі результати, і це лише початок шляху. Девід Раккулья передбачив тенденції в сфері доглядають коштів для чоловіків і зрозумів, що недалеко той час, коли чоловіки будуть звертати стільки ж уваги на свою зовнішність, скільки і жінки, але при цьому вони не захочуть втратити мужній вигляд в гонитві за привабливістю. Отже, ідеологія American Crew «Official Supplier to Men» ( «Офіційний постачальник для чоловіків») - бути постачальником високоякісних професійної косметики для чоловіків.

Сьогодні American Crew - найпопулярніший в світі бренд в сегменті професійних засобів по догляду за зовнішністю, призначених для чоловіків. Чоловіки і їх стилісти покладаються на нас, коли мова йде про новітні і найкращі засоби по догляду за волоссям, шкірою, засоби для гоління і для укладання волосся.

Розгорнути
Вгору