Безкоштовна доставка по Україні від 499₴
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Free on Friday

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Free on Friday –  це перший український бренд грумінгових продуктів для чоловіків.

СВОБОДА ТА ІМПУЛЬСИВНІСТЬ — ЦЕ ЧУДОВО. АЛЕ ВИ ПРОБУВАЛИ ПЛАНУВАННЯ ТА ЧІТКІСТЬ? 

Free on Friday — чоловіча косметика для тих, хто вміє поєднувати. Немає кращої імпровізації, ніж запланована. Спочатку продумай до деталей, потім натхненно твори. Ми подбали про основу для польоту вашої фантазії та створили максимально чіткий, ефективний і простий продукт. Далі ви.

Спочатку ми визначили всі властивості, що важливі для кожного продукту. Звіряючись із цим списком, технолог розробив склад й рецептуру. Потім звернулися на завод, що працює за стандартами GMP у косметичній галузі. Це принципово. Завод приймає тільки сертифіковану сировину й використовує очищену воду, щоб не було шансів знизити планку. Причому планку ми встановили собі самі: серед українських незалежних продуктів чоловічої косметики таке виробництво тільки в нас.

За сировиною для своєї продукції звернулися до німецьких BASF і Biesterfeld, швейцарської Clariant, американської Cabot. Усі інгредієнти звідти, мають потрібну сертифікацію, стабільні властивості й гарантують безпеку — так ми впевнені в кожному грамі. Як бонус можемо хизуватися німецькою чи швейцарською якістю не тому, що менеджер з продажу має таке коріння.

Для простоти. Адже нікому не треба, щоб від бороди й волосся пахло по-різному, а потім поєднувалося в дивний загальний запах. Ми вибрали такий аромат, що, судячи з наших тестувань, подобається всім. Ненав’язливий і легкий.

Продуктів Free on Friday всього дев’ять. Ми дослідили, чого насправді потребують чоловіки, і випустили саме таку косметику. Якщо вам щось потрібно, найімовірніше, це в нас є, а поєднувати можете як хочеться. Наприклад, спробуйте змішати пасту й бальзам для бороди — отримаєте новий продукт без непередбачуваної хімічної реакції. Та сама основа для творчості, пам’ятаєте?

Розгорнути
Вгору